De ce este armura cavalerului gol atât de bună?

Armura Void Knight contribuie la bonusuri de apărare la toate statisticile în mod egal (inclusiv Magic și Ranged) fără a reduce niciun bonus de atac. Bonusul de set (vezi mai jos) face din armura o alegere populară pentru toate formele de atac (corp la corp, la distanță și magie). Un set complet de armuri Void Knight fără buzdugan costă 850 de puncte.

La ce nivel ar trebui să obțin Vod Osrs?

Adică, cu cât nivelul de luptă este mai ridicat, cu atât vei obține cel mai rapid setul complet de gol. Ai nevoie de: 170 de victorii pentru veterani, 213 de victorii intermediare și 284 de victorii pentru începători pentru a obține setul complet de goluri.

Ce nivel ar trebui să primesc nul?

· 5 ani. Vidul nu va fi mai bun decât dhide/arma până în anii 90. Lupta joacă, de asemenea, un rol. Dacă contul dvs. va depăși 100 cb, ar trebui să continuați și să așteptați până când aveți 100 cb pentru a fi anulat. În acest fel, puteți folosi cea mai bună barcă și nu va dura atât de mult.

Cât de bună este armura goală Osrs?

Void este una dintre cele mai bune armuri din joc. Setul Magic este cam lipsit și va fi mai bun decât Mystic la niveluri înalte și niciodată Ahrims; deși oferă o rugăciune destul de decentă... Dar setul Melee este bun și setul la distanță este daune la distanță BiS, parțial pentru că este singura armură cu daune la distanță.

Merită golul Osrs 2019?

În mod evident, Void nu este la fel de bun ca pe vremuri, dar cu siguranță încă merită. Cu siguranță ar trebui să depuneți eforturi pentru acestea împreună cu trunchiul luptătorului cât mai curând posibil. În general, este de mare folos ori de câte ori trebuie să faceți orice fel de comutare de gamă/mag/corp la corp cu sloturi de inventar minime.

Cât timp durează pentru a obține un nul complet?

~ 2 zile sau cam asa ceva. Zilele este un termen relativ relativ, depinde cu adevărat de cât timp joci pe zi. Aș spune că trebuie să vă așteptați la cel puțin 12 ore, totuși cred că 15-20 de ore sunt mai realiste.

Ai nevoie de mănuși Void Knight pentru a finaliza setul?

Cost. În total, un set complet cu o cască și fără buzdugan și sigiliu costă 850 de puncte de laudă. Una dintre toate piesele goale ar costa 1510, totuși doar Casca, Topul, Roba și Mănușile sunt necesare pentru bonusul de set.

De ce este bun vidul de elită?

Void este pur și simplu drăguț pentru că este suficient de bun pentru o mulțime de șefi și tot ce aveți nevoie pentru a schimba daunele bonus este să purtați cârmele. Nu necesită 2 seturi complete de armură pentru a trece de la corp la corp la distanță și invers. Ai putea oricând să faci 5 sau 10 jocuri de combatere a dăunătorilor pe zi.

Cât de mult este nul complet de elită?

Un set complet de armuri goale de elită (toate piesele de armură și cârmele) va costa 1650 de puncte.

Elite void merită grind?

Merită 100% și obținerea statisticilor pentru jurnale vă face contul mai bun și este plăcut, așa că vă recomand cu căldură să o finalizați!

Vodul este bun la Zulrah Osrs?

Void este o configurație fantastică de folosit la Zulrah pentru jucătorii de toate nivelurile, deoarece reduce cantitatea de echipament de care aveți nevoie pentru a vă aduce în inventar și face mai ușor să obțineți comutări rapide de viteze între rotațiile lui Zulrah. Regular Void va funcționa, dar Elite Void este foarte recomandat.

Poți să-l omori pe Zulrah doar cu Mage?

Acest ghid se adresează jucătorilor care doresc să-l omoare pe Zulrah folosind un echipament exclusiv pentru mag. În timp ce o încărcare numai pentru mag nu oferă ucideri optime pe oră, este probabil cea mai ușoară metodă atunci când vine vorba de a învăța mecanica șefului și de a obține 1 ucidere necesară pentru jurnalul hard occidental.

Void este cel mai bun la Zulrah?

Folosind piscina împodobită + inelul de zâne din casă, pot o medie de peste 12 ucideri pe călătorie înainte de a fi nevoit să mă banc. Augury face ca magul golului să fie destul de precis și permite mai multă mâncare pentru a prelungi călătoriile mult mai mult.

Ce se întâmplă dacă mor la Zulrah?

Dacă un jucător moare în timpul luptei cu Zulrah, își poate recupera obiectele vorbind cu preoteasa Zul-Gwenwynig. Cu toate acestea, dacă mori oriunde nesigur a doua oară fără a-ți recupera obiectele, toate obiectele de la prima ta moarte vor fi pierdute complet.

Este void sau Ahrims mai bun la Zulrah?

Mulți oameni iau golul de elită cu ahrim-uri. Păstrați casca echipată și comutați numai torm, ahrims sus și jos. Pentru statisticile dvs., deși cel mai bine este să luați doar dhide, deoarece eu cred că void face doar daune la un nivel mai înalt. Cu o cască serpentină, ahrims și karils este întotdeauna mai bine.